Hliníková
pergola

Prémiová
kvalita

Aktuálny stav:

Model:

SunStyle

Farba:

Antracit

Rozmer:

5x3m

Strecha:

Biely polykarbonát

Pergoly predstavujú najluxusnejšiu formu tienenia v exteriéri. Sklenená strecha dodá pergole potrebnú ochranu, luxusný dizajn a vysokú životnosť. Luxus dostatočného svetla a zároveň chránenej terasy je dnes dostupný a zároveň na nezaplatenie. Hliníková konštrukcia je bezúdržbové zastrešenie pergoly.

Možnosť dodatočného zasklenia a vytvorenia zimnej záhrady je skvelá investícia a možnosť posunúť sa neskôr ešte o krok ďalej.

Máte záujem?

Neváhajte!

O spoločnosti My Estate

Venujeme sa návrhu a realizácii tieniacej techniky, pergol, zasklenia a sieťam proti hmyzu. Vždy bolo a je našou prioritou nielen navrhovať, ale aj úspešne realizovať individuálne projekty k maximálnej spokojnosti našich zákazníkov. Sme mladý a dynamický kolektív ľudí , ktorý rád dodáva riešenia na najnáročnejšie výzvy. Projekty s označením ako nemožné realizujeme radi – je to skutočná výzva a tých sa nebojíme. 

Široká ponuka produktov obohatená dlhoročnými skúsenosťami našich zamestnancov je garanciou splnenia vašich predstáv do posledného detailu. Rodinné domy, byty, developerské projekty, alebo zimné záhrady. Dodávame široké spektrum tieniacej techniky pre najrôznejších zákazníkov. Radi dokazujeme zákazníkom, aké je to spolupracovať s najlepšími.

Napíšte nám správu

Máte záujem? Napíšte nám

Recenzie

Môžete nás kontaktovať aj pomocou e-mail alebo nám zavolať.

Radi Vám so všetkým poradíme!

O spoločnosti

Túžite počas letných horúcich dní mat vo vašej domácnosti príjemný chládok? Ideálnou voľbou sú vonkajšie žalúzie, ktoré zachytia slnečné lúče ešte pred dopadom na okennú tabulu. Dokážeme dodať výrobok so zmyslom pre detail podľa vašich požiadaviek na akúkoľvek realizáciu.

Kontaktné údaje

Naši experti sú Vám stále k dispozícii.
Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, emailom alebo nás navštívte na našej adrese.

2023 | Všetky práva vyhradené

Používanie súborov cookies