Zhrňovacia látková pergola

Nehorľavá látka

Permanentné tienenie

Integrované podsvietenie

Zhrňovacia látková pergola

Látkové pergoly poskytujú vyššiu formu tienenia ako markízy.  Jedná sa o konštrukcie na dvoch nosných stĺpoch, so spádom od objektu. Zadnou stranou pergoly kotvenou do domu a kĺbovým spojom.

  • Pridanou hodnotou je odolnosť voči vetru. Konštrukcia na rozdiel od markíz nemá výsuvné ramená, čo jej umožňuje zotrvať v roztiahnutom stave skoro celý rok, bez ohľadu na vietor, či dážď.
  • Pergola sa po skončení leta na zimu stiahne pod kryciu striešku aby ste ochránili látku pred snehom a ľadom.
  •  V hliníkovej konštrukcii je možnosť rozhodnúť sa pre integrované osvetlenie v nosníkoch.
  • Samozrejmosťou je látka, ktorá je nehorľavá.

Z referencií vyberáme

Z našich prác sme pre Vás vybrali zaujímavé kúsky. V prípade záujmu sa neváhajte na nás obrátiť s Vašou predstavou a Vašimi požiadavkami. 

My Estate - latkova pergola 1

Ako to prebieha?​

1

Obhliadka

Po našom prvom kontakte nasleduje obhliadka našim technikom, aby sme garantovali výber toho najvhodnejšieho riešenia pre Váš domov. Na základe podkladov z obhliadky Vám vytvoríme individualizovanú cenovú ponuku podľa Vašich predstáv a technických možností stavby. Realizujeme aj atypické riešenia, kde iné firmy povedali, že sa to nedá.

2

Podpis objednávky

Pripravíme a objasníme Vám cenovú ponuku. Po zodpovedaní všetkých Vašich otázok nasleduje potvrdenie cenovej ponuky a vytvorenie záväznej objednávky. Záväzná objednávka sa písomne potvrdzuje.

3

Platba 30%

Vytvorením záväznej objednávky bude vystavená a poslaná zálohová faktúra  štandardne vo výške 30% z celkovej ceny objednávky.

4

Montáž

Doplnkovou službou na všetky nami dodávané produkty je samozrejme profesionálna a odborná montáž našimi pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami. Garanciou odbornosti sú pravidelné školenia nášho tímu.  Potencionálne termíny montáží sú vždy vopred konzultované so zákazníkmi. Po vzájomnej dohode dochádza k vybratiu finálneho termínu montáže.

5

Platba 70%

Ukončením montáže u Vás dochádza k odovzdaniu a prebratiu zákazky podpísaním preberacieho protokolu. Preberacím protokolom dávate súhlas na ukončenie zákazky, čo je podkladom pre vytvorenie faktúry s doplatkom zostatkovej sumy.

Napíšte nám správu

Máte záujem? Napíšte nám

Recenzie

Môžete nás kontaktovať aj pomocou e-mail alebo nám zavolať.

Radi Vám so všetkým poradíme!