Zimné záhrady

Všetko na jednom mieste

Dodanie do 6 - 8 týždňov

Ideálny kompromis

Zameranie zadarmo

Kompletné dokončovacie práce

Nízke zálohy

Hliníková či drevená zimná záhrada?

Zimná záhrada je dnes už ľuďom veľmi známy pojem. Vo všeobecnosti platí, že ak chcete rozšíriť obytný priestor vášho domu o ďalšiu miestnosť, či už na relax, odloženie kvetov, prípadne rodinné oslavy, zimná záhrada je ideálne riešenie. Zimná záhrada je kombináciou strešnej konštrukcie a zasklenia stien.

Strechou môže byť aj presah strechy vášho domu nad terasou, následne zasklením stien, získate zimnú záhradu.

Základom dobrej zimnej záhrady je správne určenie účelu, zvolenie materiálov a následne postupu realizácie.

Naša práca

Nečakajte a doprajte si aj vy svoj komfort.

Čierna Voda

Zálesie

Zálesie

Doplniť

Chorvátsky Grob

Trnava

Čierna Voda

Zálesie

Zálesie

Doplniť

Chorvátsky Grob

Trnava

Ďakujeme!

Tešíme sa vašej dlhoročnej podpore a vážime si každú recenziu.

Ďakujeme!

Tešíme sa vašej dlhoročnej podpore a vážime si každú recenziu.

Povedali o nás spokojní zákazníci

Ako prebieha spolupráca?

1
Obhliadka

Po našom prvom kontakte nasleduje obhliadka našim technikom, aby sme garantovali výber toho najvhodnejšieho riešenia pre Váš domov. Na základe podkladov z obhliadky Vám vytvoríme individualizovanú cenovú ponuku podľa Vašich predstáv a technických možností stavby. Realizujeme aj atypické riešenia, kde iné firmy povedali, že sa to nedá.

2
Podpis

Pripravíme a objasníme Vám cenovú ponuku. Po zodpovedaní všetkých Vašich otázok nasleduje potvrdenie cenovej ponuky a vytvorenie záväznej objednávky. Záväzná objednávka sa písomne potvrdzuje.

3
Platba 30%

Vytvorením záväznej objednávky bude vystavená a poslaná zálohová faktúra štandardne vo výške 30% z celkovej ceny objednávky.

4
Montáž

Doplnkovou službou na všetky nami dodávané produkty je samozrejme profesionálna a odborná montáž našimi pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami. Garanciou odbornosti sú pravidelné školenia nášho tímu. Potencionálne termíny montáží sú vždy vopred konzultované so zákazníkmi. Po vzájomnej dohode dochádza k vybratiu finálneho termínu montáže.

5
Platba 70%

Ukončením montáže u Vás dochádza k odovzdaniu a prebratiu zákazky podpísaním preberacieho protokolu. Preberacím protokolom dávate súhlas na ukončenie zákazky, čo je podkladom pre vytvorenie faktúry s doplatkom zostatkovej sumy.