Konzultácie sú zdarma

Zavolajte nám

0915 924 448

Napíšte nám

info@myestate.sk

Rýchly dopyt

Ďakujeme!

Tešíme sa vašej dlhoročnej podpore a vážime si každú recenziu.

Ďakujeme!

Tešíme sa vašej dlhoročnej podpore a vážime si každú recenziu.

Povedali o nás spokojní zákazníci

Ako prebieha spolupráca?

1
Obhliadka

Po našom prvom kontakte nasleduje obhliadka našim technikom, aby sme garantovali výber toho najvhodnejšieho riešenia pre Váš domov. Na základe podkladov z obhliadky Vám vytvoríme individualizovanú cenovú ponuku podľa Vašich predstáv a technických možností stavby. Realizujeme aj atypické riešenia, kde iné firmy povedali, že sa to nedá.

2
Podpis

Pripravíme a objasníme Vám cenovú ponuku. Po zodpovedaní všetkých Vašich otázok nasleduje potvrdenie cenovej ponuky a vytvorenie záväznej objednávky. Záväzná objednávka sa písomne potvrdzuje.

3
Platba 30%

Vytvorením záväznej objednávky bude vystavená a poslaná zálohová faktúra štandardne vo výške 30% z celkovej ceny objednávky.

4
Montáž

Doplnkovou službou na všetky nami dodávané produkty je samozrejme profesionálna a odborná montáž našimi pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami. Garanciou odbornosti sú pravidelné školenia nášho tímu. Potencionálne termíny montáží sú vždy vopred konzultované so zákazníkmi. Po vzájomnej dohode dochádza k vybratiu finálneho termínu montáže.

5
Platba 70%

Ukončením montáže u Vás dochádza k odovzdaniu a prebratiu zákazky podpísaním preberacieho protokolu. Preberacím protokolom dávate súhlas na ukončenie zákazky, čo je podkladom pre vytvorenie faktúry s doplatkom zostatkovej sumy.