Rámové zasklenie bez PTM

Výhodná cena zasklenia

Viac ako 70 zasklení ročne

Rýchla doba výroby a dodania

Zasklenie SUN STYLE bez PTM

Zasklenie SUN STYLE bez PTM ( prerušenie tepelného mosta ), je taktiež často nazývané sezónnym / studeným zasklením.

V princípe ide o hliníkový zasklievací systém, ktorý neobsahuje oddelenie vnútorného a vonkajšieho profilu rámu krídla a hlavného rámu. Celý profil je lisovaný vcelku. Tento systém teda nezabezpečuje výraznejšiu tepelnú izoláciu priestoru a nie je vhodný pre celoročné vykurovanie.

Avšak my štandardne systémy bez PTM zasklievame min. 16mm dvojsklom s kaleným vonkajším, prípadne oboma kalenými sklami pre zabezpečenie maximálnej životnosti. Tieto sklá podľa dlhoročných skúseností nás a našich zákazníkov výrazne zvyšujú tepelný komfort na terasách tak ako v zime ( terasa nasála príjemné teplo zo slniečka aj bez kúrenia ) ale aj v lete výraznejšie chráni pred prehrievaním.

Výber výplní:

Špecifická otázka, na ktorú kladieme veľký dôraz. So sklom dokážete doslova zázraky a preto sme poradenstvo vo výbere skiel vyšperkovali na maximálnu úroveň.

Príklady skiel:

číre, stopsolárne, sunguardové, lepené, kalené, satinované, mliečne, pieskované, tónované, samozatmavovacie. Rámčeky štandardné, čierne, TG, vysoko izolačné… A toto poradenstvo je na nás. Typ použitého skla vám prispôsobíme na mieru a na základe užívateľských požiadaviek.

Posuvné systémy typológia:

Rámové zasklenie všeobecne:

Najpopulárnejší spôsob zasklenia terás.

Naše systémy sú striktne hliníkové a to v prevedeniach „teplé a studené“ . Rámové zasklenie pozostáva z tzv. rámu otvoru, ktorý nakotvíme do otvoru Vašej terasy a v ráme následne jazdia pojazdné krídla. Krídla – sklenené tabule, opatríme rámom krídla, potrebnými prvkami zasklenia, tesneniami, pojazdným systémom a kovaním, v zmysle návrhu a Vašich požiadaviek. Spojenie krídiel je zabezpečené uzatváracou lištou. Všetky, aj tie najjednoduchšie systémy máme izolované proti prefúknutiu a špine.

Terasové systémy zasklenia terás charakterizujeme aj systémom otvárania a to:

  • Posuvné okenné zostavy
  • Fixné okná
  • Sklopné
  • Sklopno otváravé
  • Otváravé
  • Kombinované

Z referencií vyberáme

Z našich prác sme pre Vás vybrali zaujímavé kúsky. V prípade záujmu sa neváhajte na nás obrátiť s Vašou predstavou a Vašimi požiadavkami. 

ramove bez PTM 603
ramove bez PTM 201
ramove bez PTM 202

Ako to prebieha?​

1

Obhliadka

Po našom prvom kontakte nasleduje obhliadka našim technikom, aby sme garantovali výber toho najvhodnejšieho riešenia pre Váš domov. Na základe podkladov z obhliadky Vám vytvoríme individualizovanú cenovú ponuku podľa Vašich predstáv a technických možností stavby. Realizujeme aj atypické riešenia, kde iné firmy povedali, že sa to nedá.

2

Podpis objednávky

Pripravíme a objasníme Vám cenovú ponuku. Po zodpovedaní všetkých Vašich otázok nasleduje potvrdenie cenovej ponuky a vytvorenie záväznej objednávky. Záväzná objednávka sa písomne potvrdzuje.

3

Platba 30%

Vytvorením záväznej objednávky bude vystavená a poslaná zálohová faktúra  štandardne vo výške 30% z celkovej ceny objednávky.

4

Montáž

Doplnkovou službou na všetky nami dodávané produkty je samozrejme profesionálna a odborná montáž našimi pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami. Garanciou odbornosti sú pravidelné školenia nášho tímu.  Potencionálne termíny montáží sú vždy vopred konzultované so zákazníkmi. Po vzájomnej dohode dochádza k vybratiu finálneho termínu montáže.

5

Platba 70%

Ukončením montáže u Vás dochádza k odovzdaniu a prebratiu zákazky podpísaním preberacieho protokolu. Preberacím protokolom dávate súhlas na ukončenie zákazky, čo je podkladom pre vytvorenie faktúry s doplatkom zostatkovej sumy.

Napíšte nám správu

Máte záujem? Napíšte nám

Recenzie

Môžete nás kontaktovať aj pomocou e-mail alebo nám zavolať.

Radi Vám so všetkým poradíme!