Pergoly na mieru

Výroba presne na mieru

Drevo, hliník, sklo

Vlastný návrh a dizajn

Pergoly na mieru

Pergoly predstavujú najluxusnejšiu formu tienenia v exteriéri, prevedenie môže byť samostatne stojaca na stĺpoch, ktoré slúžia na odvod vody. Podľa požiadaviek klienta je možné kotvenie zadnou stranou do domu iba s čelnými stĺpmi. Populárne je montovanie do stropov ako otváravé zastrešenie terás, tu je nutná konzultácia s dodávateľom ešte pred zhotovením otvoru. Samotná pergola môže mať otočné lamely z hliníka, zákazník si dokáže regulovať svetlo a mikroklímu v pergole. Do popredia v predaji sa dostávajú aj prevedenia s pevnou strechou, vo verzii so sklom alebo polykarbonátom.  Na tienenie týchto prevedení je vhodná markíza pre zimné záhrady. Na všetky typy je možné dodať screenové rolety. Výhodou je pocit súkromia, kedy má zákazník stále kontakt s okolím cez technickú tkaninu s mikroperforáciou. Pri úplnom uzatvorení screenovými roletami získate dokonalú ochranu nielen pred susedmi, ale aj hmyzom. Tento produkt slúži zároveň aj ako motorická sieť na vašu ochranu.

Vonkajšie hliníkové žalúzie

Návrh

Dodanie

Montáž

Ideálna voľba

Túžite počas letných horúcich dní mat vo vašej domácnosti príjemný chládok?

Ideálnou voľbou sú vonkajšie žalúzie, ktoré zachytia slnečné lúče ešte pred dopadom na okennú tabulu. Dokážeme dodať výrobok so zmyslom pre detail podľa vašich požiadaviek na akúkoľvek realizáciu.

Z referencií
vyberáme

Z referencií vyberáme

Z našich prác sme pre Vás vybrali zaujímavé kúsky. V prípade záujmu sa neváhajte na nás obrátiť s Vašou predstavou a Vašimi požiadavkami.

Ako prebieha spolupráca?

1

Obhliadka

Po našom prvom kontakte nasleduje obhliadka našim technikom, aby sme garantovali výber toho najvhodnejšieho riešenia pre Váš domov. Na základe podkladov z obhliadky Vám vytvoríme individualizovanú cenovú ponuku podľa Vašich predstáv a technických možností stavby. Realizujeme aj atypické riešenia, kde iné firmy povedali, že sa to nedá.

2

Podpis objednávky

Pripravíme a objasníme Vám cenovú ponuku. Po zodpovedaní všetkých Vašich otázok nasleduje potvrdenie cenovej ponuky a vytvorenie záväznej objednávky. Záväzná objednávka sa písomne potvrdzuje.

3

Platba 30%

Vytvorením záväznej objednávky bude vystavená a poslaná zálohová faktúra  štandardne vo výške 30% z celkovej ceny objednávky.

4

Montáž

Doplnkovou službou na všetky nami dodávané produkty je samozrejme profesionálna a odborná montáž našimi pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami. Garanciou odbornosti sú pravidelné školenia nášho tímu.  Potencionálne termíny montáží sú vždy vopred konzultované so zákazníkmi. Po vzájomnej dohode dochádza k vybratiu finálneho termínu montáže.

5

Platba 70%

Ukončením montáže u Vás dochádza k odovzdaniu a prebratiu zákazky podpísaním preberacieho protokolu. Preberacím protokolom dávate súhlas na ukončenie zákazky, čo je podkladom pre vytvorenie faktúry s doplatkom zostatkovej sumy.

Máte
záujem?

Máte záujem?

Konzultácia je zadarmo