Rámové zasklenie s PTM

Skvelý pomer cena/funkčnosť

Skvelá variabilita v teploizolácii

Rýchla doba výroby a dodania

Zasklenie SUN STYLE s PTM

Zasklenie SUN STYLE s PTM ( prerušenie tepelného mosta ), hovorovo taktiež teplý systém, alebo celoročné zasklenie. V princípe ide o hliníkový zasklievací systém, ktorý obsahuje oddelenie vnútorného a vonkajšieho profilu rámu krídla a hlavného rámu tzv. polyamidovou vložkou. V PTM systémoch máme hneď niekoľko variantov, ktoré na základe požiadaviek tepelnej izolácie a komfortu vyrábame pre vás na mieru. Jedná sa primárne o systémy triedy celoročné zasklenie a celoročné zasklenie s vysokou izolačnou funkciou.

Systémy s PTM zasklievame dvojsklami od hrúbky 24mm a trojsklami v zmysle požiadavky na tepelnú izoláciu. Samozrejmosťou sú kovania ako zápustné madlá, obojstranné kľučky, zalomené kľučky a zámky s vložkou.

Výber výplní:

Špecifická otázka, na ktorú kladieme veľký dôraz. So sklom dokážete doslova zázraky a preto sme poradenstvo vo výbere skiel vyšperkovali na maximálnu úroveň.

Príklady:

číre, stopsolárne, sunguardové, lepené, kalené, satinované, mliečne, pieskované, tónované, samozatmavovacie. Rámčeky štandardné, čierne, TG, vysokoizolačné… A toto poradenstvo je na nás. Typ použitého skla vám prispôsobíme na mieru a na základe užívateľských požiadaviek.

Posuvné systémy typológia:

Rámové zasklenie všeobecne:

Najpopulárnejší spôsob zasklenia terás.

Naše systémy sú striktne hliníkové a to v prevedeniach „teplé a studené“ . Rámové zasklenie pozostáva z tzv. rámu otvoru, ktorý nakotvíme do otvoru Vašej terasy a v ráme následne jazdia pojazdné krídla. Krídla – sklenené tabule, opatríme rámom krídla, potrebnými prvkami zasklenia, tesneniami, pojazdným systémom a kovaním, v zmysle návrhu a Vašich požiadaviek. Spojenie krídiel je zabezpečené uzatváracou lištou. Všetky, aj tie najjednoduchšie systémy máme izolované proti prefúknutiu a špine.

Terasové systémy zasklenia terás charakterizujeme aj systémom otvárania a to:

  • Posuvné okenné zostavy
  • Fixné okná
  • Sklopné
  • Sklopno otváravé
  • Otváravé

Špeciálnou skupinou je tzv. harmonikové zasklenie. Toto zasklenie funguje na princípe harmoniky a aj veľmi veľké otvory vieme preskliť s minimálnym zostatkovým sklom v priestore práve vďaka efektu harmonikového zhrnutia okenných krídiel. Tento systém je možné dodávať len termoizolačnom zasklení.

Z referencií vyberáme

Z našich prác sme pre Vás vybrali zaujímavé kúsky. V prípade záujmu sa neváhajte na nás obrátiť s Vašou predstavou a Vašimi požiadavkami. 

ramové 103
ramove 505
ramove 202

Ako to prebieha?​

1

Obhliadka

Po našom prvom kontakte nasleduje obhliadka našim technikom, aby sme garantovali výber toho najvhodnejšieho riešenia pre Váš domov. Na základe podkladov z obhliadky Vám vytvoríme individualizovanú cenovú ponuku podľa Vašich predstáv a technických možností stavby. Realizujeme aj atypické riešenia, kde iné firmy povedali, že sa to nedá.

2

Podpis objednávky

Pripravíme a objasníme Vám cenovú ponuku. Po zodpovedaní všetkých Vašich otázok nasleduje potvrdenie cenovej ponuky a vytvorenie záväznej objednávky. Záväzná objednávka sa písomne potvrdzuje.

3

Platba 30%

Vytvorením záväznej objednávky bude vystavená a poslaná zálohová faktúra  štandardne vo výške 30% z celkovej ceny objednávky.

4

Montáž

Doplnkovou službou na všetky nami dodávané produkty je samozrejme profesionálna a odborná montáž našimi pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami. Garanciou odbornosti sú pravidelné školenia nášho tímu.  Potencionálne termíny montáží sú vždy vopred konzultované so zákazníkmi. Po vzájomnej dohode dochádza k vybratiu finálneho termínu montáže.

5

Platba 70%

Ukončením montáže u Vás dochádza k odovzdaniu a prebratiu zákazky podpísaním preberacieho protokolu. Preberacím protokolom dávate súhlas na ukončenie zákazky, čo je podkladom pre vytvorenie faktúry s doplatkom zostatkovej sumy.

Napíšte nám správu

Máte záujem? Napíšte nám

Recenzie

Môžete nás kontaktovať aj pomocou e-mail alebo nám zavolať.

Radi Vám so všetkým poradíme!