Rámové zasklenie s PTM

Skvelý pomer cena/funkčnosť

Skvelá variabilita v teploizolácii

Rýchla doba výroby a dodania

Zasklenie SUN STYLE s PTM

Zasklenie SUN STYLE s PTM ( prerušenie tepelného mosta ), hovorovo taktiež teplý systém, alebo celoročné zasklenie. V princípe ide o hliníkový zasklievací systém, ktorý obsahuje oddelenie vnútorného a vonkajšieho profilu rámu krídla a hlavného rámu tzv. polyamidovou vložkou. V PTM systémoch máme hneď niekoľko variantov, ktoré na základe požiadaviek tepelnej izolácie a komfortu vyrábame pre vás na mieru. Jedná sa primárne o systémy triedy celoročné zasklenie a celoročné zasklenie s vysokou izolačnou funkciou.

Systémy s PTM zasklievame dvojsklami od hrúbky 24mm a trojsklami v zmysle požiadavky na tepelnú izoláciu. Samozrejmosťou sú kovania ako zápustné madlá, obojstranné kľučky, zalomené kľučky a zámky s vložkou.

Výber výplní:

Špecifická otázka, na ktorú kladieme veľký dôraz. So sklom dokážete doslova zázraky a preto sme poradenstvo vo výbere skiel vyšperkovali na maximálnu úroveň.

Príklady:

číre, stopsolárne, sunguardové, lepené, kalené, satinované, mliečne, pieskované, tónované, samozatmavovacie. Rámčeky štandardné, čierne, TG, vysokoizolačné… A toto poradenstvo je na nás. Typ použitého skla vám prispôsobíme na mieru a na základe užívateľských požiadaviek.

Posuvné systémy typológia:

Rámové zasklenie všeobecne:

Najpopulárnejší spôsob zasklenia terás.

Naše systémy sú striktne hliníkové a to v prevedeniach „teplé a studené“ . Rámové zasklenie pozostáva z tzv. rámu otvoru, ktorý nakotvíme do otvoru Vašej terasy a v ráme následne jazdia pojazdné krídla. Krídla – sklenené tabule, opatríme rámom krídla, potrebnými prvkami zasklenia, tesneniami, pojazdným systémom a kovaním, v zmysle návrhu a Vašich požiadaviek. Spojenie krídiel je zabezpečené uzatváracou lištou. Všetky, aj tie najjednoduchšie systémy máme izolované proti prefúknutiu a špine.

Terasové systémy zasklenia terás charakterizujeme aj systémom otvárania a to:

  • Posuvné okenné zostavy
  • Fixné okná
  • Sklopné
  • Sklopno otváravé
  • Otváravé

Špeciálnou skupinou je tzv. harmonikové zasklenie. Toto zasklenie funguje na princípe harmoniky a aj veľmi veľké otvory vieme preskliť s minimálnym zostatkovým sklom v priestore práve vďaka efektu harmonikového zhrnutia okenných krídiel. Tento systém je možné dodávať len termoizolačnom zasklení.

Vonkajšie hliníkové žalúzie

Návrh

Dodanie

Montáž

Ideálna voľba

Túžite počas letných horúcich dní mat vo vašej domácnosti príjemný chládok?

Ideálnou voľbou sú vonkajšie žalúzie, ktoré zachytia slnečné lúče ešte pred dopadom na okennú tabulu. Dokážeme dodať výrobok so zmyslom pre detail podľa vašich požiadaviek na akúkoľvek realizáciu.

Z referencií
vyberáme

Z referencií vyberáme

Z našich prác sme pre Vás vybrali zaujímavé kúsky. V prípade záujmu sa neváhajte na nás obrátiť s Vašou predstavou a Vašimi požiadavkami.

Ako prebieha spolupráca?

1

Obhliadka

Po našom prvom kontakte nasleduje obhliadka našim technikom, aby sme garantovali výber toho najvhodnejšieho riešenia pre Váš domov. Na základe podkladov z obhliadky Vám vytvoríme individualizovanú cenovú ponuku podľa Vašich predstáv a technických možností stavby. Realizujeme aj atypické riešenia, kde iné firmy povedali, že sa to nedá.

2

Podpis objednávky

Pripravíme a objasníme Vám cenovú ponuku. Po zodpovedaní všetkých Vašich otázok nasleduje potvrdenie cenovej ponuky a vytvorenie záväznej objednávky. Záväzná objednávka sa písomne potvrdzuje.

3

Platba 30%

Vytvorením záväznej objednávky bude vystavená a poslaná zálohová faktúra  štandardne vo výške 30% z celkovej ceny objednávky.

4

Montáž

Doplnkovou službou na všetky nami dodávané produkty je samozrejme profesionálna a odborná montáž našimi pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami. Garanciou odbornosti sú pravidelné školenia nášho tímu.  Potencionálne termíny montáží sú vždy vopred konzultované so zákazníkmi. Po vzájomnej dohode dochádza k vybratiu finálneho termínu montáže.

5

Platba 70%

Ukončením montáže u Vás dochádza k odovzdaniu a prebratiu zákazky podpísaním preberacieho protokolu. Preberacím protokolom dávate súhlas na ukončenie zákazky, čo je podkladom pre vytvorenie faktúry s doplatkom zostatkovej sumy.

Máte
záujem?

Máte záujem?

Konzultácia je zadarmo