Clirio
Verlass

Návrh

Dodanie

Montáž

Clirio Verlass

Návrh

Dodanie

Montáž

Zasklenie, ktoré na Vašej terase, alebo v prevádzke vytvorí okrem skvelého dojmu aj bezpečné zábradlie.

Vo Verlass, automatickom gilotínovom zasklení, existuje mnoho patentovaných inovácií, ako napríklad „Hand-Safe Profile“, čo je špeciálne navrhnutý profil, ktorý zabraňuje zaseknutiu prsta alebo ruky. Systém je možné vyrobiť z tvrdeného tepelne izolovaného skla a ponúka maximálnu tepelnú izoláciu medzi gilotínovými zasklievacími systémami a vlastnými jedinečnými riešeniami.

  • Vertikálne zasklenie stien s motorizovaným ovládaním
  • Bočné vedenie posuvu zasklenia
  • Hliníkové bezúdržbové rámy
  • Ovládanie na diaľkové ovládanie
  • Max. šírka výrobku: 4,0m
  • Max. výška výrobku: 3,5m
  • Zasklenie: jednosklo 8mm , dvojsklo 4-16-4mm, 24mm

Tá správna voľba!

Verlass je diaľkovo ovládaný motorizovaný reťazový pohyblivý systém zasklenia zábradlia. Systém môže byť použitý ako pohyblivé zábradlie v zasklievaní hotelov, kaviarní, reštaurácií, terás, ale aj štadiónov a podobne.

Máte
záujem?

Máte záujem?

Konzultácia je zadarmo

Ako prebieha spolupráca?

1

Obhliadka

Po našom prvom kontakte nasleduje obhliadka našim technikom, aby sme garantovali výber toho najvhodnejšieho riešenia pre Váš domov. Na základe podkladov z obhliadky Vám vytvoríme individualizovanú cenovú ponuku podľa Vašich predstáv a technických možností stavby. Realizujeme aj atypické riešenia, kde iné firmy povedali, že sa to nedá.

2

Podpis objednávky

Pripravíme a objasníme Vám cenovú ponuku. Po zodpovedaní všetkých Vašich otázok nasleduje potvrdenie cenovej ponuky a vytvorenie záväznej objednávky. Záväzná objednávka sa písomne potvrdzuje.

3

Platba 30%

Vytvorením záväznej objednávky bude vystavená a poslaná zálohová faktúra  štandardne vo výške 30% z celkovej ceny objednávky.

4

Montáž

Doplnkovou službou na všetky nami dodávané produkty je samozrejme profesionálna a odborná montáž našimi pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami. Garanciou odbornosti sú pravidelné školenia nášho tímu.  Potencionálne termíny montáží sú vždy vopred konzultované so zákazníkmi. Po vzájomnej dohode dochádza k vybratiu finálneho termínu montáže.

5

Platba 70%

Ukončením montáže u Vás dochádza k odovzdaniu a prebratiu zákazky podpísaním preberacieho protokolu. Preberacím protokolom dávate súhlas na ukončenie zákazky, čo je podkladom pre vytvorenie faktúry s doplatkom zostatkovej sumy.

Z referencií
vyberáme

Z referencií vyberáme

Z našich prác sme pre Vás vybrali zaujímavé kúsky. V prípade záujmu sa neváhajte na nás obrátiť s Vašou predstavou a Vašimi požiadavkami.