Clirio T

(termo, rámové zasklenie s PTM)

Návrh

Dodanie

Montáž

Clirio T

(termo, rámové zasklenie s PTM)

Návrh

Dodanie

Montáž

Systémy s PTM zasklievame dvojsklami od hrúbky 24mm a trojsklami v zmysle požiadavky na tepelnú izoláciu. Samozrejmosťou sú kovania ako zápustné madlá, obojstranné kľučky, zalomené kľučky a zámky s vložkou.

  • Naša vlastná výroba. Vyrábame pre našich zákazníkov aj iné dodávateľské firmy.
  • Dodanie už do 3-4 týždňov
  • Koľajnice: 2 a 3 koľajnicový rám
  • Počet krídiel: 2, 3, 4 a 6 ks v jednom otvore
  • Veľkosť krídla max ( ŠxV ): 2,2 x 2,8m
  • Veľkosť otvoru max ( ŠxV ): Šírka max. 12,5m ( 6 krídlo) a výška max. 2,8m pri vhodnej šírke
  • Hrúbka zasklenia: max 16mm
  • Zasklenie: izolačné dvojsklá ESG 4-16-4mm + stopsol, varianty zasklení
  • Farebné prevedenie: RAL farby štandardné, RAL farby príplatkové, RAL sparklingové a perleťové farby, drevodekory, eloxy hliníka

Komfort po celý rok

Zasklenie Clirio T ( s PTM ), hovorovo taktiež teplý systém, alebo celoročné zasklenie.

V princípe ide o hliníkový zasklievací systém, ktorý obsahuje oddelenie vnútorného a vonkajšieho profilu rámu krídla a hlavného rámu tzv. polyamidovou vložkou. V PTM systémoch máme hneď niekoľko variantov, ktoré na základe požiadaviek tepelnej izolácie a komfortu vyrábame pre vás na mieru. Jedná sa primárne o systémy triedy celoročné zasklenie a celoročné zasklenie s vysokou izolačnou funkciou.

Máte
záujem?

Máte záujem?

Konzultácia je zadarmo

Ako prebieha spolupráca?

1

Obhliadka

Po našom prvom kontakte nasleduje obhliadka našim technikom, aby sme garantovali výber toho najvhodnejšieho riešenia pre Váš domov. Na základe podkladov z obhliadky Vám vytvoríme individualizovanú cenovú ponuku podľa Vašich predstáv a technických možností stavby. Realizujeme aj atypické riešenia, kde iné firmy povedali, že sa to nedá.

2

Podpis objednávky

Pripravíme a objasníme Vám cenovú ponuku. Po zodpovedaní všetkých Vašich otázok nasleduje potvrdenie cenovej ponuky a vytvorenie záväznej objednávky. Záväzná objednávka sa písomne potvrdzuje.

3

Platba 30%

Vytvorením záväznej objednávky bude vystavená a poslaná zálohová faktúra  štandardne vo výške 30% z celkovej ceny objednávky.

4

Montáž

Doplnkovou službou na všetky nami dodávané produkty je samozrejme profesionálna a odborná montáž našimi pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami. Garanciou odbornosti sú pravidelné školenia nášho tímu.  Potencionálne termíny montáží sú vždy vopred konzultované so zákazníkmi. Po vzájomnej dohode dochádza k vybratiu finálneho termínu montáže.

5

Platba 70%

Ukončením montáže u Vás dochádza k odovzdaniu a prebratiu zákazky podpísaním preberacieho protokolu. Preberacím protokolom dávate súhlas na ukončenie zákazky, čo je podkladom pre vytvorenie faktúry s doplatkom zostatkovej sumy.

Z referencií
vyberáme

Z referencií vyberáme

Z našich prác sme pre Vás vybrali zaujímavé kúsky. V prípade záujmu sa neváhajte na nás obrátiť s Vašou predstavou a Vašimi požiadavkami.