Clirio S

(standard,rámové zasklenie bez PTM)

Návrh

Dodanie

Montáž

Clirio S

(standard,rámové zasklenie bez PTM)

Návrh

Dodanie

Montáž

Najštandardnejšie a najdostupnejšie zasklenie terás a pergol. Tento systém využívame na zasklievanie terás, ktoré si nevyžadujú celoročné vykurovanie a temperovanie na obývaciu teplotu. Avšak my štandardne systémy bez PTM zasklievame min. 16mm dvojsklom s kaleným vonkajším, prípadne oboma kalenými sklami pre zabezpečenie maximálnej životnosti. Tieto sklá podľa dlhoročných skúseností nás a našich zákazníkov výrazne zvyšujú tepelný komfort na terasách tak ako v zime ( terasa nasála príjemné teplo zo slniečka aj bez kúrenia ) ale aj v lete výraznejšie chráni pred prehrievaním.

  • Naša vlastná výroba. Vyrábame pre našich zákazníkov aj iné dodávateľské firmy
  • Dodanie už do 3-4 týždňov
  • Koľajnice: 2 a 3 koľajnicový rám
  • Počet krídiel: 2, 3, 4 a 6 ks v jednom otvore
  • Veľkosť krídla max ( ŠxV ): 1,6 x 2,6m
  • Veľkosť otvoru max ( ŠxV ): Šírka max. 9,6m ( 6 krídlo ) a výška max. 2,65m pri vhodnej šírke
  • Hrúbka zasklenia: max 16mm
  • Zasklenie: izolačné dvojsklá ESG 4-8-4mm + stopsol, jednosklá ESG 10mm
  • Farebné prevedenie: RAL farby štandardné, RAL farby príplatkové, RAL sparklingové a perleťové farby, drevodekory, eloxy hliníka

Štandard

Zasklenie Clirio S ( štandardné zasklenie bez PTM ), je taktiež často nazývané sezónnym / studeným zasklením.

Máte
záujem?

Máte záujem?

Konzultácia je zadarmo

Ako prebieha spolupráca?

1

Obhliadka

Po našom prvom kontakte nasleduje obhliadka našim technikom, aby sme garantovali výber toho najvhodnejšieho riešenia pre Váš domov. Na základe podkladov z obhliadky Vám vytvoríme individualizovanú cenovú ponuku podľa Vašich predstáv a technických možností stavby. Realizujeme aj atypické riešenia, kde iné firmy povedali, že sa to nedá.

2

Podpis objednávky

Pripravíme a objasníme Vám cenovú ponuku. Po zodpovedaní všetkých Vašich otázok nasleduje potvrdenie cenovej ponuky a vytvorenie záväznej objednávky. Záväzná objednávka sa písomne potvrdzuje.

3

Platba 30%

Vytvorením záväznej objednávky bude vystavená a poslaná zálohová faktúra  štandardne vo výške 30% z celkovej ceny objednávky.

4

Montáž

Doplnkovou službou na všetky nami dodávané produkty je samozrejme profesionálna a odborná montáž našimi pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami. Garanciou odbornosti sú pravidelné školenia nášho tímu.  Potencionálne termíny montáží sú vždy vopred konzultované so zákazníkmi. Po vzájomnej dohode dochádza k vybratiu finálneho termínu montáže.

5

Platba 70%

Ukončením montáže u Vás dochádza k odovzdaniu a prebratiu zákazky podpísaním preberacieho protokolu. Preberacím protokolom dávate súhlas na ukončenie zákazky, čo je podkladom pre vytvorenie faktúry s doplatkom zostatkovej sumy.

Z referencií
vyberáme

Z referencií vyberáme

Z našich prác sme pre Vás vybrali zaujímavé kúsky. V prípade záujmu sa neváhajte na nás obrátiť s Vašou predstavou a Vašimi požiadavkami.