Clirio NEXT

(bezrámové zasklenie)

Návrh

Dodanie

Montáž

Clirio NEXT

(bezrámové zasklenie)

Návrh

Dodanie

Montáž

Náš inovovaný systém zasklenia disponuje výhradne kovovými doplnkami a kovaniami ( nerez a dural ) ako sú pätice rámčekov skiel, aretácie, zámky, mušle na sklo, automatické zámočky atď. V stále veľmi dostupnej cene ponúkame zákazníkom profily s kvalitným uložením skla, zapustené aj povrchové koľajnice, štetinové aj silikónové lišty na vytesnenie medzi-skelného priestoru.Inovatívnou novinkou je možnosť osadiť zasklievací systém stopsolárnym lepeným dvojsklom ( nie termoizolačným ) so znížením prieniku tepla v lete až o 30% a zvýšením tieniacej schopnosti, pri zachovaní priehľadnosti a čistého výhľadu. 


Systém Clirio NEXT je jeden z najtenších systémov z pohľadu hrúbky rámu na trhu. Pri dizajnovaní zasklenia máme možnosť vybrať z niekoľkých typov bočných profilov. Odvodnenie je striktne povrchovými prierazmi v rámčeku zasklenia.

  • Dodanie do 4-6 týždňov, v prípade štandardných farieb skôr
  • Naša vlastná výroba. Vyrábame pre našich zákazníkov aj iné dodávateľské firmy
  • Úzky kolajnicový rám – až 6 kolajnicový rám pri stavebnej hĺbke 115mm
  • Možnosť zasklenia Rohovej terasy s bezrámovým rohom!
  • Variácie otvárania až 14m šírky otvoru
  • Hrúbka zasklenia do 10mm
  • Zasklenie ESG 10mm sklom, ESG VSG 4.6.2 sklom, stopsolárnym VSG sklom
  • Počet krídiel: 3,4,5,6,8,10,12 krídiel na jednu stenu
  • Farebné prevedenie: RAL farby štandardné, RAL farby príplatkové, RAL sparklingové a perleťové farby, drevodekory, eloxy hliníka

Kontakt s prostredím

Bezrámové zasklenie je čoraz populárnejší spôsob, ako efektívne uzavrieť steny vašej terasy a zároveň si zanechať ničím nerušený výhľad z terasy na záhradu, či na hory, alebo výhľad iný z terasy.

Bezrámové zasklenie poskytuje najefektnejší kontakt z exteriérom zo všetkých typov zasklení.

Máte
záujem?

Máte záujem?

Konzultácia je zadarmo

Ako prebieha spolupráca?

1

Obhliadka

Po našom prvom kontakte nasleduje obhliadka našim technikom, aby sme garantovali výber toho najvhodnejšieho riešenia pre Váš domov. Na základe podkladov z obhliadky Vám vytvoríme individualizovanú cenovú ponuku podľa Vašich predstáv a technických možností stavby. Realizujeme aj atypické riešenia, kde iné firmy povedali, že sa to nedá.

2

Podpis objednávky

Pripravíme a objasníme Vám cenovú ponuku. Po zodpovedaní všetkých Vašich otázok nasleduje potvrdenie cenovej ponuky a vytvorenie záväznej objednávky. Záväzná objednávka sa písomne potvrdzuje.

3

Platba 30%

Vytvorením záväznej objednávky bude vystavená a poslaná zálohová faktúra  štandardne vo výške 30% z celkovej ceny objednávky.

4

Montáž

Doplnkovou službou na všetky nami dodávané produkty je samozrejme profesionálna a odborná montáž našimi pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami. Garanciou odbornosti sú pravidelné školenia nášho tímu.  Potencionálne termíny montáží sú vždy vopred konzultované so zákazníkmi. Po vzájomnej dohode dochádza k vybratiu finálneho termínu montáže.

5

Platba 70%

Ukončením montáže u Vás dochádza k odovzdaniu a prebratiu zákazky podpísaním preberacieho protokolu. Preberacím protokolom dávate súhlas na ukončenie zákazky, čo je podkladom pre vytvorenie faktúry s doplatkom zostatkovej sumy.

Z referencií
vyberáme

Z referencií vyberáme

Z našich prác sme pre Vás vybrali zaujímavé kúsky. V prípade záujmu sa neváhajte na nás obrátiť s Vašou predstavou a Vašimi požiadavkami.