Clirio LUX

(termo, rámový systém)

Návrh

Dodanie

Montáž

Clirio LUX

(termo, rámový systém)

Návrh

Dodanie

Montáž

Hliníkový bezúdržbový systém s krídlami do plochy 7,5m2 / krídlo. Systém obsahuje najvyššiu triedu ložiskových boxov. Aj 3m vysoké krídlo posuniete jedným prstom. Ak potrebujete zaskliť zimnú záhradu, ktorú budete celoročne temperovať, ak chcete rozšíriť váš obytný priestor o ďalšiu izbu, toto je váš systém. Veľa svetla a vysoký tepelný komfort, výhľad ako z amerického filmu.

  • Naša vlastná výroba. Vyrábame pre našich zákazníkov aj iné dodávateľské firmy
  • Dodanie už do 4-6 týždňov
  • Systém s prerušením tepelného mosta s vysokým štandardom izolácie
  • Koľajnice: 2 a 3 koľajnicový rám
  • Počet krídiel: 2, 3, 4 a 6 ks v jednom otvore
  • Veľkosť krídla max ( ŠxV ): 2,5 x 3,0m
  • Veľkosť otvoru max ( ŠxV ): Šírka max. 15,0m ( 6 krídlo ) a výška max. 3,0m pri vhodnej šírke
  • Hrúbka zasklenia: max 34mm
  • Zasklenie: izolačné dvojsklá ESG 6-22-6 / 34mm + stopsol, trojsklá ESG 6-8-4-8-6 / 32mm, varianty zasklení
  • Farebné prevedenie: RAL farby štandardné, RAL farby príplatkové, RAL sparklingové a perleťové farby, drevodekory, eloxy hliníka

Ideálna voľba

Luxusné a veľké posuvné krídla s vysokým tepelným komfortom? Áno, Clirio LUX.

Máte
záujem?

Máte záujem?

Konzultácia je zadarmo

Ako prebieha spolupráca?

1

Obhliadka

Po našom prvom kontakte nasleduje obhliadka našim technikom, aby sme garantovali výber toho najvhodnejšieho riešenia pre Váš domov. Na základe podkladov z obhliadky Vám vytvoríme individualizovanú cenovú ponuku podľa Vašich predstáv a technických možností stavby. Realizujeme aj atypické riešenia, kde iné firmy povedali, že sa to nedá.

2

Podpis objednávky

Pripravíme a objasníme Vám cenovú ponuku. Po zodpovedaní všetkých Vašich otázok nasleduje potvrdenie cenovej ponuky a vytvorenie záväznej objednávky. Záväzná objednávka sa písomne potvrdzuje.

3

Platba 30%

Vytvorením záväznej objednávky bude vystavená a poslaná zálohová faktúra  štandardne vo výške 30% z celkovej ceny objednávky.

4

Montáž

Doplnkovou službou na všetky nami dodávané produkty je samozrejme profesionálna a odborná montáž našimi pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami. Garanciou odbornosti sú pravidelné školenia nášho tímu.  Potencionálne termíny montáží sú vždy vopred konzultované so zákazníkmi. Po vzájomnej dohode dochádza k vybratiu finálneho termínu montáže.

5

Platba 70%

Ukončením montáže u Vás dochádza k odovzdaniu a prebratiu zákazky podpísaním preberacieho protokolu. Preberacím protokolom dávate súhlas na ukončenie zákazky, čo je podkladom pre vytvorenie faktúry s doplatkom zostatkovej sumy.

Z referencií
vyberáme

Z referencií vyberáme

Z našich prác sme pre Vás vybrali zaujímavé kúsky. V prípade záujmu sa neváhajte na nás obrátiť s Vašou predstavou a Vašimi požiadavkami.