SunStyle
drevené
pergoly

Návrh

Dodanie

Montáž

SunStyle drevené pergoly

Návrh

Dodanie

Montáž

 • Pergoly úplne na mieru
 • BSH hranoly – drevené lepené hranoly najvyššej triedy
 • Konštrukcie bez praskania a krútenia
 • Až 8 rokov bez pretierania konštrukcie
 • Tepelnoizolačná konštrukcia bez zateplenia pre budúcu zimnú záhradu
 • Možnosť dodatočného zasklenia
 • Typy konštrukcie: votknutá do priestoru, kotvená na fasádu, samonosná
 • Krytina: bezpečnostné sklo, polykarbonáty, izolačné dvojsklá a trojsklá
 • Vlastné produkty: tienenie strechy, tienenie stien, screenové rolety
 • Možnosti: bodové svetlá, LED pásy, integrované audio, infražiariče
 • Povrchové úpravy: OSMO ochranná olejová lazúra

Doprajte si komfort

Pergoly predstavujú najluxusnejšiu formu tienenia v exteriéri. Sklenená strecha dodá pergole potrebnú ochranu, luxusný dizajn a vysokú životnosť. Luxus dostatočného svetla a zároveň chránenej terasy je dnes dostupný a zároveň na nezaplatenie. Teplý dizajn dreva a zároveň vysoká životnosť ošetrenia olejovými lazúrami OSMO. Životnosť náterov bez údržby až 8 rokov. Možnosť dodatočného zasklenia a vytvorenia zimnej záhrady je skvelá investícia a možnosť posunúť sa neskôr ešte o krok ďalej.

Máte
záujem?

Máte záujem?

Konzultácia je zadarmo

Ako prebieha spolupráca?

1

Obhliadka

Po našom prvom kontakte nasleduje obhliadka našim technikom, aby sme garantovali výber toho najvhodnejšieho riešenia pre Váš domov. Na základe podkladov z obhliadky Vám vytvoríme individualizovanú cenovú ponuku podľa Vašich predstáv a technických možností stavby. Realizujeme aj atypické riešenia, kde iné firmy povedali, že sa to nedá.

2

Podpis objednávky

Pripravíme a objasníme Vám cenovú ponuku. Po zodpovedaní všetkých Vašich otázok nasleduje potvrdenie cenovej ponuky a vytvorenie záväznej objednávky. Záväzná objednávka sa písomne potvrdzuje.

3

Platba 30%

Vytvorením záväznej objednávky bude vystavená a poslaná zálohová faktúra  štandardne vo výške 30% z celkovej ceny objednávky.

4

Montáž

Doplnkovou službou na všetky nami dodávané produkty je samozrejme profesionálna a odborná montáž našimi pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami. Garanciou odbornosti sú pravidelné školenia nášho tímu.  Potencionálne termíny montáží sú vždy vopred konzultované so zákazníkmi. Po vzájomnej dohode dochádza k vybratiu finálneho termínu montáže.

5

Platba 70%

Ukončením montáže u Vás dochádza k odovzdaniu a prebratiu zákazky podpísaním preberacieho protokolu. Preberacím protokolom dávate súhlas na ukončenie zákazky, čo je podkladom pre vytvorenie faktúry s doplatkom zostatkovej sumy.

Z referencií
vyberáme

Z referencií vyberáme

Z našich prác sme pre Vás vybrali zaujímavé kúsky. V prípade záujmu sa neváhajte na nás obrátiť s Vašou predstavou a Vašimi požiadavkami.