Vonkajšie hliníkové žalúzie

TOP kvalita

Moderné, efektívne, inteligentné a účinné vonkajšie hliníkové žalúzie od slovenského výrobcu.

  • Vonkajšie žalúzie pomáhajú zabezpečiť tepelný komfort.
  • Zvyšujú komfort redukcie slnečného svetla v čase, keď Vám slnko svieti rovno do okien.
  • Vytvárajú intímne prostredie vždy vtedy, keď nechcete, aby Vám bolo vidieť dovnútra.
  • Chránia Váš dom ako sekundárny bezpečnostný prvok.
  • Ovládanie je dnes už zväčša zabezpečené bezdrôtovými ovládačmi, prípadne nástenným ovládaním, alebo centrálnym riadením cez Vaše smart zariadenia.

Naše exteriérové žalúzie sú vyrábané z kvalitných materiálov, vďaka čomu odolajú  všetkým poveternostným podmienkam a lamely v tvare Z Vám zabezpečia dokonalé tienenie. Ich jednoduché ovládanie je zabezpečené kľukou alebo elektromotorom. Samozrejmosťou sú vonkajšie žalúzie so zaomietanými aj priznanými puzdrami (kastlíkmi).

Dnes je už zaužívaný štandard kompletná motorizácia. Vzhľadom na širokú škálu aplikácií máme k dispozícii hneď niekoľko modelov typov lamiel a vedení. Zvoliť si môžete zo širokej škály farieb RAL vzorkovníka, drevodekorov, ale aj eloxovaných odtieňov.

Celú konfiguráciu Vám pomôžeme vytvoriť na mieru a podmienky dodania prispôsobíme Vašim požiadavkám. Dodacie lehoty sa štandardne pohybujú od 3 do 5 týždňov vrátane montáže. Všetky systémy žalúzií montujú naši vlastní kvalifikovaní montážnici. Záruka 24 mesiacov, záruka na elektroniku 60 mesiacov.

Naše moto

VONKAJŠIE HLINÍKOVÉ ŽALÚZIE – Kompletná motorizácia

Dodržiavame rovnaké princípy, na ktorých bola založená naša spoločnosť pred viac ako desiatimi rokmi: poskytovanie vynikajúcich služieb našim klientom, spokojnosť zákazníkov na prvom mieste, spracovanie projektov, ktoré predstavujú výzvu pre našich skúsených tesárov a technikov, mimoriadne kvalitná práca, podpora inovatývnych nápadov a komplexná dodávka produktov. Tieto princípy nás spájajú ako jednu spoločnosť a pomáhaju nám neustále rásť a vylepšovať sa.

KONTAKTUJTE NÁS

Sme spoločnosť, ktorá Vám dáva v oblasti zimných záhrad, stavebnej projekcie a realizácií stavieb to najlepšie, čo Vám na trhu môže ponúknuť. Jedinečnosť našej značky SMILE ZIMNÉ ZÁHRADY.

My Estate s.r.o.
Jaroslav Uhlík
Konateľ spoločnosti
tel.č.: +421 907 917 752
mail: uhlik@myestate.sk

Recenzie

Nenašli ste, čo potrebujete?
Vonkajšie hliníkové žalúzie → Pozrite si všetky služby
Zdieľať: