Zimné
záhrady

Návrh

Dodanie

Montáž

Zimné záhrady

Návrh

Dodanie

Montáž

Zimná záhrada v sebe spája hneď niekoľko základných predností oproti iným terasovým riešeniam. Štandardne dodávame presvetlené riešenia striech, ktoré vám nestmavia obytný priestor a zároveň vás chránia pred UV, ale aj prehrievaním. Možnosti variácií zasklení nám dávajú možnosť nadizajnovať zimnú záhradu úplne na mieru na základe požiadaviek zákazníka. Zimnou záhradou skĺbite výhody pevnej pergoly pri otvorených oknách a ďalšieho užívacieho priestoru so zatvorenými oknami. Našou najväčšou výhodou je, že sme taktiež dodávateľom tieniacej techniky a sietí proti hmyzu. Vlastné inovatívne doplnky nám teda dávajú výhodu pred konkurenciou a vám možnosť chrániť sa nie len pred slnkom, ale aj doterným hmyzom. Dodanie máte pod jednou strechou od jedného dodávateľa.

 • Hliníkové a drevené skelety zimných záhrad
 • Projekcia, poradenstvo a návrh riešení
 • Rozmery: neobmedzené
 • Krytina: bezpečnostné jednosklá, dvojsklá, trojsklá, polykarbonáty
 • Zasklenia: všetky typy našich vlastných zasklení Clirio
 • Vlastná výroba – dodanie v dostupných lehotách
 • Luxusné riešenia teplých hliníkových aj drevených verzií


 • Zimné záhrady vždy konzultujeme osobne a ponuky pripravujeme na mieru
 • Doplnky: elektrické tienenie strechy, screenové rolety, siete proti hmyzu
 • Sezónne riešenia, celoročné zimné záhrady a obytné zimné záhrady
 • Vlastné systémy sietí proti hmyzu nám dávajú výhodu pred konkurenciou

 • Všetko pre zimnú záhradu pod jednou strechou

Komplexnosť a garancia kvality

Široká ponuka produktov obohatená dlhoročnými skúsenosťami našich zamestnancov je garanciou splnenia vašich predstáv do posledného detailu.

Máte
záujem?

Máte záujem?

Konzultácia je zadarmo

Ako prebieha spolupráca?

1

Obhliadka

Po našom prvom kontakte nasleduje obhliadka našim technikom, aby sme garantovali výber toho najvhodnejšieho riešenia pre Váš domov. Na základe podkladov z obhliadky Vám vytvoríme individualizovanú cenovú ponuku podľa Vašich predstáv a technických možností stavby. Realizujeme aj atypické riešenia, kde iné firmy povedali, že sa to nedá.

2

Podpis objednávky

Pripravíme a objasníme Vám cenovú ponuku. Po zodpovedaní všetkých Vašich otázok nasleduje potvrdenie cenovej ponuky a vytvorenie záväznej objednávky. Záväzná objednávka sa písomne potvrdzuje.

3

Platba 30%

Vytvorením záväznej objednávky bude vystavená a poslaná zálohová faktúra  štandardne vo výške 30% z celkovej ceny objednávky.

4

Montáž

Doplnkovou službou na všetky nami dodávané produkty je samozrejme profesionálna a odborná montáž našimi pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami. Garanciou odbornosti sú pravidelné školenia nášho tímu.  Potencionálne termíny montáží sú vždy vopred konzultované so zákazníkmi. Po vzájomnej dohode dochádza k vybratiu finálneho termínu montáže.

5

Platba 70%

Ukončením montáže u Vás dochádza k odovzdaniu a prebratiu zákazky podpísaním preberacieho protokolu. Preberacím protokolom dávate súhlas na ukončenie zákazky, čo je podkladom pre vytvorenie faktúry s doplatkom zostatkovej sumy.

Z referencií
vyberáme

Z referencií vyberáme

Z našich prác sme pre Vás vybrali zaujímavé kúsky. V prípade záujmu sa neváhajte na nás obrátiť s Vašou predstavou a Vašimi požiadavkami.