Rolovacia
brána
AL96

Návrh

Dodanie

Montáž

Rolovacia brána AL96

Návrh

Dodanie

Montáž

  • Masívnejšia lamela 96mm umožňuje najväčších rozmerov
  • Rolovacia brána bez krycieho boxu
  • Možnosť dodania s bezpečnostnými prvkami – optolišta a fotobunka.
  • Možnosť núdzového otvárania v prípade poruchy pohonu
  • Široká ponuka lamiel
  • Možnosť povrchovej úpravy RAL a laminácie
  • Maximálne rozmery: 5600 x 2600mm
  • Typ: hliníková rolovacia brána s boxom, vedenie vo vodiacich nohách
  • Ovládanie: motorické s núdzovým ovládaním

Ideálna voľba

Brána vyvinutá ako alternatíva pre otvory kde nie je možné dodať sekčnú bránu. Zväčša ide o skladové prestory, kde by horizontálne kovanie sekčnej brány vytváralo prekážku pre manipuláciu s tovarmi.

Z referencií
vyberáme

Z referencií vyberáme

Z našich prác sme pre Vás vybrali zaujímavé kúsky. V prípade záujmu sa neváhajte na nás obrátiť s Vašou predstavou a Vašimi požiadavkami.

Ako prebieha spolupráca?

1

Obhliadka

Po našom prvom kontakte nasleduje obhliadka našim technikom, aby sme garantovali výber toho najvhodnejšieho riešenia pre Váš domov. Na základe podkladov z obhliadky Vám vytvoríme individualizovanú cenovú ponuku podľa Vašich predstáv a technických možností stavby. Realizujeme aj atypické riešenia, kde iné firmy povedali, že sa to nedá.

2

Podpis objednávky

Pripravíme a objasníme Vám cenovú ponuku. Po zodpovedaní všetkých Vašich otázok nasleduje potvrdenie cenovej ponuky a vytvorenie záväznej objednávky. Záväzná objednávka sa písomne potvrdzuje.

3

Platba 30%

Vytvorením záväznej objednávky bude vystavená a poslaná zálohová faktúra  štandardne vo výške 30% z celkovej ceny objednávky.

4

Montáž

Doplnkovou službou na všetky nami dodávané produkty je samozrejme profesionálna a odborná montáž našimi pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami. Garanciou odbornosti sú pravidelné školenia nášho tímu.  Potencionálne termíny montáží sú vždy vopred konzultované so zákazníkmi. Po vzájomnej dohode dochádza k vybratiu finálneho termínu montáže.

5

Platba 70%

Ukončením montáže u Vás dochádza k odovzdaniu a prebratiu zákazky podpísaním preberacieho protokolu. Preberacím protokolom dávate súhlas na ukončenie zákazky, čo je podkladom pre vytvorenie faktúry s doplatkom zostatkovej sumy.

Máte
záujem?

Máte záujem?

Konzultácia je zadarmo